Zadzwoń 691 609 173
AND-STAL

O firmie

Firma AND – STAL istnieje już na rynku od ponad 30 lat – specjalizuje się w budowie hal o dużych jak i małych powierzchniach z możliwością ich dalszej rozbudowy. Nasi Klienci zamawiają na swoje potrzeby hale produkcyjne, magazynowe, spedycyjne, logistyczne, sportowe, handlowe, oraz konstrukcje myjni bezdotykowej. W naszej ofercie znajduje się również wykonanie kompleksowo budynków w balustrady, pochwyty ogrodzenia zadaszenia z poliwęglanu, konstrukcje schodów ze stali czarnej jak i nierdzewnej. Obiekty i usługi wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo charakteryzuje profesjonalizm, krótki czas montażu i terminowość realizacji. Zapraszamy do współpracy.

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju produktów ze stali czarnej oraz kwasoodpornej.Oferujemy bramy, ogrodzenia, balustrady, poręcze, barierki oraz schody. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Wykonujemy indywidualne projekty na specjalne życzenie naszego klienta. Posiadamy również szeroki wachlarz gotowych wzorów, które mogą Państwo wybrać w zależności od swoich potrzeb i gustów. Nasza firma prowadzi również montaż ogrodzeń, bram, balustrad, poręczy, barierek ze stali czarnej lub kwasoodpornej. Zapewniamy Państwu fachową realizację każdego zlecenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ofertę w zakresie tzw dachów z poliwęglanu.Od lat zajmujemy się produkcją oraz montażem zadaszeń pokrytych płytą poliwęglanową, Zastosowania tego typu zadaszeń są różne.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.